Najnowsza wersja systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2017 to prawdziwy przełom dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nareszcie powstało kompletne narzędzie biznesowe, które integruje wszystkie obszary Twojej działalności, usprawnia pracę i znacząco podnosi wydajność.

Nowości Microsoft Dynamics NAV 2017 bazują na jeszcze większej integracji rozwiązań biznesowych. Microsoft zadbał o to, by system ERP współgrał z Office 365, Outlookiem, Power BI, CRM, Cortana Intelligence, Power Apps, Microsoft Flow i wieloma innymi aplikacjami, które zapewnią Twojej organizacji elastyczność, wygodę i bieżący dostęp do aktualnych informacji.

Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV 2017

Nowy wymiar innowacji

Oparty na integracji

Integracja z Microsoft Office 365

Połącz i obserwuj wszystkie obszary działalności swojej firmy. System ERP - Microsoft Dynamics NAV 2017 jest bezpośrednio zintegrowany z Office 365. Ułatwia to przeglądanie i analizowanie danych oraz ich współdzielenie z innymi współpracownikami.

Wbudowany widok Power BI

W najnowszej wersji systemu ERP kontynuowana jest strategia pogłębiania integracji z innymi narzędziami. Dzięki Power BI, które zostało wbudowane w Dynamics NAV, możliwe jest tworzenie wszechstronnych raportów i wykresów, a następnie udostępnianie ich w widoku głównym użytkownika Microsoft Dynamics NAV 2017.

Wtyczka do Microsoft Outlook

Dzięki wtyczce wystarczy tylko jedno kliknięcie, by uzyskać dostęp do informacji finansowych, dotyczących rekordu powiązanego z adresem e-mail. Wtyczka pozwala również szybki podgląd dokumentów systemu Dynamics NAV do których odwołania znajdują się w treści e-mail.

Integracja z Microsoft Bookings

Microsoft Bookings to nowa usługa dostępna dla subskrybentów pakietu Office 365, służąca do zarządzania rezerwacjami terminów spotkań, realizacji usług etc.

Szablony e-mail

W najnowszej wersji systemu ERP istnieje możliwość przygotowania dla nabywców oraz dostawców profesjonalnych szablonów e-mail.

Wyższa wydajność

Uproszczone ustawienia i konfiguracja

Pracuj szybciej, oszczędzając jednocześnie czas. Użyj kreatora, aby wyeliminować zbędne czynności i efektywnie zredukować interakcje z klientami. Przy pomocy kreatora usprawnisz import danych, zintegrujesz Office 365 i uprościsz konfigurację, korzystając z predefiniowanych ustawień.

Ułatwienia dla użytkownika

Microsoft Dynamics NAV 2017 pozwala na jeszcze większe uproszczenie procesów, zwiększenie produktywności i wydajności. Przeglądarkowy interfejs znacznie przyśpiesza obsługę zadań. Użytkownik może szybko przełączać się pomiędzy widokami.

Rozbudowa obszaru finanse

Dzięki gotowym sprawozdaniom finansowych, z każdego miejsca i urządzenia można uzyskać informacje o kondycji finansowej firmy. Domyślny nowy arkusz kont pozwoli Ci zapomnieć o czasochłonnej konfiguracji oraz umożliwi Ci szybkie i sprawne przygotowanie raportów.

Rozbudowa obszaru zleceń

Praca ze zleceniami jest teraz znacznie prostsza. System ułatwia zarządzanie projektami i zapewnia lepszy wgląd w szczegóły. Wprowadź ustawienia dla zleceń i kart czasu pracy przy pomocy nowego kreatora ustawień zleceń.

Rozbudowa obszaru CRM

W Microsoft Dynamics NAV 2017 praca z funkcjonalnością CRM jest jeszcze bardziej efektywna, dzięki pogłębionej integracji z CRM online. Skorzystaj z nowego kreatora przy konfiguracji łącza pomiędzy rekordami Microsoft Dynamics CRM i Microsoft Dynamics NAV 2017.

Rozbudowa obszaru zapasów

Organizuj i klasyfikuj dowolnie swoje produkty. W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz definiować własne atrybuty zapasu i przypisywać poszczególnym zapasom wartości atrybutów. Wszystkie dodane do zapasu atrybuty i wartości można przeglądać w okienku informacji, zarówno na kartotece jak i liście.

Innowacyjne możliwości

E-everything

Ułatw swoim klientom płacenie za faktury, przesyłając im łącze do usługi płatniczej, z której korzystasz, np. PayPal. Dostępna we wcześniejszej wersji funkcjonalność OCR (Optyczne Rozpoznawanie Znaków) została udoskonalona w Microsoft Dynamics NAV 2017.

Cortana Intelligence

Wbudowana aplikacja Cortana Intelligence dostarcza wiedzy na temat prognozowanej sprzedaży, bazując na danych historycznych. Ułatwia to zarządzanie zapasami magazynowymi oraz pomaga odpowiednio reagować na zapotrzebowanie klientów.

Rozszerzenia

Masz możliwość modyfikacji systemu Microsoft Dynamics NAV bez konieczności ingerowania w kod źródłowy. Teraz szybciej zainstalujesz i zaktualizujesz specyficzne modyfikacje i rozszerzenia. Instalacja rozszerzeń jest bardzo prosta.

PowerApps & Microsoft Flow

Microsoft Dynamics NAV 2017 został zintegrowany z Microsoft Power BI w zupełnie nowy sposób. Zaraz po połączeniu się z instancją Microsoft Dynamics NAV masz wgląd do informacji dotyczących wyników Twojej firmy.

Poznaj intuicyjny interfejs
Microsoft Dynamics NAV 2017

Sprawdź, kto wybrał system Dynamics NAV

TOP