Archiwalne wersje Microsoft Dynamics 365 Business Central

dawniej Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV 2018

Era cyfrowej transformacji niesie ze sobą głębokie zmiany. Ewolucję technologiczną, strategii biznesowych, a także świadomości przedsiębiorców. Konkurencję wyprzedzą te organizacje, które będą podejmować szybkie decyzje, nie bojąc się zmian i korzystając z innowacji.

Wkraczając w erę cyfrowej transformacji, liderzy muszą być świadomi wyzwań. Potrzeby zwrotu w kierunku nowych rozwiązań i modeli biznesowych. Odpowiedzią na potrzeby współczesnych przedsiębiorców jest Microsoft Dynamics NAV 2018, oparty na mobilności i narzędziach analitycznych.

W zgodzie z nowym nurtem przekształci Twoją organizację w inteligentne przedsiębiorstwo cyfrowe.

Microsoft Dynamics NAV 2017

System w swojej nowej odsłonie postawił na udoskonalenie wysokiego poziomu kompatybilności z szeregiem wygodnych narzędzi biznesowych. Dzięki ewolucji oprogramowania firmy mogą skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, które podąża z duchem innowacyjnych zmian informatycznych oraz efektywnych metod zarządzania. Microsoft Dynamics NAV 2017 oferuje m.in. pogłębioną integrację z Office 365 i kompletem funkcjonalności Power BI.

Jedną z ciekawszych nowości jest zastosowanie wtyczki Microsoft Outlook, zapewniającej dostęp do zarządzania konkretnymi obszarami systemu z poziomu poczty. W Microsoft Dynamics NAV 2017 spotkamy się również z rozbudowanymi usprawnieniami w zakresie płatności oraz intuicyjnością ustawień sprzyjających wydajnej pracy.

Microsoft Dynamics NAV 2016

Microsoft Dynamics NAV 2016 wprowadził wiele innowacji w zakresie wsparcia dla biznesu. System stał sie synonimem prostego oraz intuicyjnego narzędzia pracy. Nowe funkcje zapewniały możliwość przeprowadzenia szybkiego wdrożenia. Wśród nowych funkcji warto wymienić: aplikację na smartfon, e-everything, ponad 60 rozszerzeń klienta sieci Web, przepływy pracy, rozszerzenia w obszarze finansów, współpracę natywną z Azure SQL, Power BI i CRM.

Microsoft Dynamics NAV 2015

Microsoft Dynamics NAV to system znacznie bardziej elastyczny, szybszy we wdrożeniu oraz łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednie wersje. Dodatkowo posiada zawiera bogatą funkcjonalność w standardzie. W tej wersji wprowadzono udoskonalony interfejs, pogłębioną integrację z Office 365, zarządzanie środkami pieniężnymi oraz narzędzie umożliwiające automatyczne przeniesienie wszystkich modyfikacji z wersji NAV 2013 do NAV 2015. Dodatkowo system ERP stał się dostępny w wersji tabletowej.

Microsoft Dynamics NAV 2013

Wersja Microsoft Dynamics NAV 2013 była prawdziwą rewolucją. W systemie wprowadzono szereg udogodnień. Wszystko po to, aby pozwolić użytkownikom lepiej wykonywać codzienne zadania, podejmować skuteczniejsze decyzje, aktywnie kształtować rozwój firmy. Wśród nowych możliwości pojawiła się m.in. integracja z OneNote, klient sieci Web, narzędzia RapidStart, prognozowanie przepływów pieniężnych, rachunek kosztów, rozszerzenie możliwości klientów sieci Web, zarządzanie kompletacją i inne.

Microsoft Dynamics NAV 2009

Wersja Microsoft Dynamics NAV 2009 wprowadziła przede wszystkim Role Użytkownika z możliwością ich personalizacji i dostosowania do potrzeb oraz zakresu obowiązków użytkownika. firmie. System ERP oferował
unikalny User Experience - który wspiera wzrost wydajności i produktywności. Wśród dodatkowych możliwości, pojawiła się również integracja z Microsoft Dynamics CRM oraz wizualizacja danych biznesowych

TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X