System ERP - Dynamics NAV rozwija się wraz z rynkiem i potrzebami użytkowników. Analizując zachodzące zmiany, Microsoft wprowadził jeszcze bardziej funkcjonalną i innowacyjną wersję oprogramowania – NAV 2016. Pozwala ona efektywniej zarządzać procesami, zadaniami oraz wszystkimi kluczowymi obszarami firmy. Uprawni działania pracowników i podniesie zyski Twojej organizacji.

Microsoft Dynamics NAV 2016 opiera się na 3 fundamentach. Najnowsza wersja jest bardziej przyjazna użytkownikom, intuicyjna oraz szybka we wdrożeniu. NAV 2016 to także kompletne wsparcie dla biznesu, które dopasowuje się do wymagań zarówno dużych, jak i średnich firm.

system erp

Kompletne wsparcie dla biznesu

NAV 2016 łączy w sobie zaawansowane funkcjonalności systemu ERP oraz CRM. Połączenie to pozwala znacznie podnieść wydajność i efektywność działań, usprawnić procesy biznesowe oraz zwiększyć zyski organizacji. Najnowsza wersja oprogramowania ERP powstała, by wspierać przedsiębiorców we wszystkich obszarach zarządzania oraz organizacji pracy. NAV 2016 jest zestawem narzędzi, stworzonym z myślą o Twojej firmie.

Proste i intuicyjne narzędzie pracy

Microsoft tworzy proste, nieskomplikowane i efektywne rozwiązania biznesowe. Takim rozwiązaniem jest NAV 2016. System ERP łączy w sobie szeroki wachlarz funkcjonalności z intuicyjnym interfejsem. Jego podstawową wartością jest prostota, dzięki której każdy pracownik potrafi wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje Microsoft Dynamics NAV 2016.

Szybkie wdrożenie

NAV 2016 został zaprojektowany tak, by wdrożenie systemu było możliwie szybkie, proste i bezbłędne. Założenia wyznaczone przez projektantów NAV zostały spełnione dzięki licznym rozwiązaniom, które wpływają na przyśpieszenie procesu wdrożeniowego.

TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X