Microsoft Dynamics NAV 2017

W najnowszej wersji systemu kontynuowana jest strategia pogłębiania integracji z innymi narzędziami. Dzięki Power BI, które zostało wbudowane w Dynamics NAV, możliwe jest tworzenie wszechstronnych raportów i wykresów, a następnie udostępnianie ich w widoku głównym użytkownika Microsoft Dynamics NAV 2017.

Aby rozpocząć pracę, użytkownik powinien mieć dostęp do Microsoft Dynamics NAV 2017 Power BI Content Pack. Pakiet zawiera przykładowe raporty oraz ilustruje przykładowe zastosowania Power BI w demonstracyjnym środowisku produkcyjnym. Dane zawarte w raporcie są odpowiednio zabezpieczone, gdyż rozwiązanie bazuje na istniejących zabezpieczeniach Power BI.

Możliwe jest teraz korzystanie z wbudowanego narzędzia Power BI, które umożliwia tworzenie wszechstronnych raportów i wykresów, a następnie udostępnianie ich w widoku głównym użytkownika Microsoft Dynamics NAV 2017.

Skorzystaj z pakietu Microsoft Dynamics NAV 2017 Power BI Content Pack, aby rozpocząć pracę z istniejącymi zabezpieczeniami Power BI.

Microsoft Dynamics NAV 2017

Power BI

Zaawansowana analityka biznesowa
od Microsoft

Korzyści dla klienta

Bezpieczne raportowanie

Zabezpieczenia są aktywne zarówno w czasie tworzenia jak i przeglądania raportów. Użytkownicy mogą jedynie tworzyć raporty dla określonych zestawów danych, do których mają dostęp w ramach Microsoft Dynamics NAV 2017. Tylko użytkownicy posiadający dostęp do zakończonych raportów mogą je przeglądać.

Gotowy do szybkiego użycia

Rozpoczęcie pracy z Microsoft Dynamics NAV Content Pack przebiega bardzo szybko. Pakiet zawiera bowiem przykładowe raporty, z których można korzystać zarówno w środowisku demonstracyjnym jak i produkcyjnym. W ramach pakietu można wprowadzać modyfikacje.

Łatwy dostęp

Wszystkie raporty tworzone w Power BI można wyświetlać w widokach głównych użytkownika w Microsoft Dynamics NAV 2017. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z informacji niezbędnych do realizacji danego zadania.

Chcesz poznać aktualną cenę wdrożenia systemu ERP? Sprawdź koszt Microsoft Dynamics NAV

TOP