Microsoft Dynamics NAV 2017

Analiza szeregów czasowych w systemie ERP

Przy pomocy rozszerzenia Prognozy sprzedaży i zapasów możesz szczegółowo przeanalizować potencjalną sprzedaż i uzyskać wiarygodne informacje o przewidywanych wydaniach magazynowych.

Wbudowana aplikacja Cortana Intelligence dostarcza wiedzy na temat prognozowanej sprzedaży, bazując na danych historycznych. Ułatwia to zarządzanie zapasami magazynowymi oraz pomaga odpowiednio reagować na zapotrzebowanie klientów. Prognozy są z kolei wykorzystywane przez dodatek Prognozy sprzedaży i zapasów, przy pomocy którego można tworzyć zgłoszenia zapotrzebowania do dostawców. Oznacza to duże usprawnienie pracy i oszczędności czasowe.

Korzystając z generycznego interfejsu API biblioteki szeregów czasowych (Time Series Library), programiści Microsoft Dynamics NAV mają możliwość opracowania własnej funkcjonalności, która w oparciu o technologię uczenia maszynowego dostarczy partnerom i ich klientom rozwiązania krytycznych dla firmy problemów wykrytych w ramach analizy bazy danych.

Korzyści

Przewiduj potencjalną sprzedaż

Zarządzaj efektywniej swoją firmą, korzystając z prognoz sprzedaży generowanych na podstawie danych historycznych.

Przejrzystość

Możesz przeanalizować trafność prognoz i określić stopień ich szczegółowości. W ten sposób wyeliminujesz zbędne informacje dotyczące nieinteresujących Cię parametrów.

Najlepszy wybór

Korzystaj z najtrafniejszych prognoz utworzonych przy pomocy wielu algorytmów uczenia maszynowego, które porównują informacje i dostarczają najwyższej jakości wyniki.

Zestawienie przewidywanych wydań zapasów

Generuj zestawienia przewidywanych wydań zapasów na podstawie bieżącego stanu zapasów magazynowych i prognoz sprzedaży.

Microsoft Dynamics NAV 2017

Poznaj aktualne ceny na Microsoft Dynamics NAV
Oblicz cenę wdrożenia

TOP