Obejrzyj nagranie ze spotkania on-line

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie z systemem ERP

Digitalizacja dokumentów firmowych i OCR faktur

Wypełnij formularz i obejrzyj spotkanie

Chcesz usprawnić obieg informacji w swojej firmie?

Nasi eksperci odpowiedzieli na kluczowe pytania uczestników

Obieg tradycyjny czy elektroniczny? Porównanie

Proces obiegu faktury kosztowej

Digitalizacja dokumentów to wiele korzyści

Funkcjonalności i możliwości technologii OCR

Jak wybrać rozwiązanie dla firmy?

Ile to kosztuje?

Czego dowiesz się z nagrania?

Zastanawiasz się jak prawidłowo zorganizować obieg dokumentów w swojej firmie? Uniknąć zbędnej papierologii i podnieść efektywność realizowanych procesów biznesowych? Są to częste problemy, z którymi borykają się zarówno małe, jak i duże organizacje. A rozwiązania są naprawdę proste!

My wiemy jak powinien wyglądać właściwy obieg firmowej dokumentacji! Jakie korzyści przyniesie digitalizacja dokumentów firmowych oraz jak wykorzystać OCR faktur. Wskażemy Ci sprawdzone rozwiązania oraz dostępne możliwości.

Na podstawie systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV omówimy proces obiegu dokumentów. Zaprezentujemy w jaki sposób go przygotować oraz jak zaplanować. Jakie wymagania musi spełnić organizacja.

Agenda spotkania on-line

01

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie? Obieg tradycyjny a elektroniczny

Bez względu na branżę, którą Państwo reprezentują, sprawny obieg dokumentów jest sporym wyzwaniem. W szczególności jeśli papierów jest naprawdę dużo, tradycyjne sposoby często okazują się zawodne. Taka sytuacja może spowodować szereg problemów oraz nieporozumień, które ostatecznie przełożą się na zakłócenie pracy wewnątrz organizacji i pogorszenie relacji z klientami oraz kontrahentami. Podczas prezentacji omówimy czym jest zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie oraz wskażemy w jaki sposób podnieść efektywność procesów księgowych i biznesowych z wykorzystaniem technologii OCR.
02

Jak wygląda przykładowy proces obiegu faktury kosztowej (przed i po digitalizacji)

Faktura kosztowa jest typem dokumentu o wysokiej randze ważności. Z tego powodu niezbędne jest, by nadzorować obieg faktur w organizacji. Papierowa dokumentacja może łatwo zaginąć lub ulec zniszczeniu. W jaki sposób uchronić się przed ryzykiem utraty dokumentów, a jednocześnie zwiększyć efektywność tego typu procesów? Prowadzący przedstawią oraz porównają przykładowy scenariusz procesu obiegu akceptacji kosztów w firmie, w przypadku obiegu tradycyjnego – papierowego oraz elektronicznego.
03

Korzyści digitalizacji dokumentów

Digitalizacja i obieg elektroniczny całkowicie niwelują problemy związane z zagubieniem bądź zniszczeniem ważnych dokumentów firmowych. Dzięki nim są Państwo w stanie swobodnie wyszukiwać niezbędne informacje z danego okresu. Dodatkowo, digitalizacja pozwala na całkowite uporządkowanie organizacyjnej „papierologii”, kontrolę procesów biznesowych i bezpieczeństwo informacji. Nasi prezenterzy przedstawią kluczowe korzyści z wykorzystania rozwiązań opartych o technologię OCR.
04

Standardowa funkcjonalność zarządzania dokumentacją dostępna w systemie ERP – Microsoft Dynamics NAV

W tej części zaprezentujemy podstawowe funkcjonalności związane z zarządzaniem dokumentacją firmową, które dostępne są w systemie ERP – Microsoft Dynamics NAV.
05

Rozszerzone funkcjonalności modułu Document Capture

Na podstawie zaawansowanego rozwiązania służącego do zarządzania dokumentacją papierową  - Document Capture, omówimy kluczowe możliwości, takie jak Data Capture, akceptacja i administracja fakturami, archiwizacja, obsługa innego typu dokumentów.
06

Jak wybrać odpowiedni zakres funkcjonalności dla swojej organizacji?

Czy Twoja firma potrzebuje standardowego czy rozbudowanego pakietu funkcjonalności? Od czego to zależy? Nasi prezenterzy odpowiedzą w jaki sposób odpowiednio wybrać rozwiązanie, by spełniało wszystkie wymagania Państwa pracowników oraz kontrahentów.
07

Ile to kosztuje?

Na koniec spotkania, przedstawimy szacunkowy koszt wdrożenia rozwiązania usprawniającego zarządzanie dokumentacją papierową.

Zorganizuj elektroniczny obieg dokumentacji w swojej firmie!

Dla kogo to nagranie jest obowiązkowe?

Dla firm rozważających wdrożenie technologii OCR i systemu ERP

Dla osób zainteresowanych rozwiązaniami bazującymi na technologii OCR i oprogramowaniem ERP

Prezentację poprowadzili eksperci systemu OCR
oraz oprogramowania ERP

Marcin Pietrak

Marcin Pietrak
Konsultant wdrożeniowy

Konsultant systemu Microsoft Dynamics NAV w firmie IT.integro. Specjalizuje się we wdrożeniach produktów partnerskich dotyczących procesów zakupowych. Uczestniczy we wdrożeniach międzynarodowych, jak i lokalnych.

Przemysław Kniat

Przemysław Kniat
Menadżer ds. sprzedaży

Menadżer ds. sprzedaży w firmie IT.integro. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Informatyka i Ekonometria. Od 2008 roku specjalizuje się w sprzedaży systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV oraz rozwiązań chmurowych.

Zobacz jak działa oprogramowanie OCR
na podstawie Document Capture

Partner wydarzenia

Partnerzy merytoryczni

Patronat medialny

© IT.integro 2017
TOP