Microsoft Dynamics NAV

Wizualizacja danych z Power BI

Kompletne analizy i szczegółowe raporty spełniają ważną rolę w każdej firmie, niezależnie od wielkości organizacji czy branży. W znaczącym stopniu usprawniają proces podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Rozwiązania analityczne Power BI są przydatne nie tylko kadrze zarządzającej, ale również pracownikom niższych szczebli. Power BI to zbiór narzędzi analitycznych, które umożliwiają tworzenie wizualizacji danych oraz prezentacje raportów. Jest to usługa w chmurze, która pozwala na szybkie, łatwe, intuicyjne i zrozumiałe analizowanie danych. Power BI zostało zaprojektowane tak, by w możliwie prosty i przystępny sposób udostępnić szerokie obszary danych analitycznych.

Nowe rozwiązanie Power BI zostało zaprojektowane z myślą o właścicielach firm z sektora MŚP oraz pracownikach na stanowiskach kierowniczych. Jego celem jest zapewnienie dostępu do kluczowych informacji o klientach, wynikach sprzedaży oraz finansach. Pulpit i raporty wyświetlają dane zebrane dzięki bogatej funkcjonalności, pozwalając użytkownikowi przeglądać i analizować dane. Wszystkie informacje są na bieżąco odświeżane.

Power BI

Integracja Microsoft Dynamics NAV 2016 z Power BI umożliwia:

  • Dostęp do pulpitów i raportów poprzez portal PowerBI.com
  • Tworzenie raportów zawierających wykresy oparte o zestawy danych. Użytkownicy mogą je dowolnie modyfikować, kopiować, tworzyć nowe raporty oraz przypinać do istniejących bądź nowotworzonych pulpitów
  • Przekazywanie danych finansowych i sprzedażowych prosto z systemu Microsoft Dynamics NAV
Microsoft Dynamics NAV
TOP